Noteikumi un nosacījumi

Jūsu dati - konfidenciāla informācija un nav izpaužama vai izmantota ar citiem mērķiem. Izņemot pēc valsts iestāžu pieprasijuma.
 
Jūs varat parakstīties vai atrakstīties uz/no informatīva raksturu, izņemot biznesa korespondenci.


Nosacījumi
 
Preču cena ir galīgs, izņemot akcijas preces.
 
Produkta krāsa var nedaudz atšķirties no foto, atkarībā no apgaismojuma, vai citu iemeslu dēļ.
 
Veikals patur tiesības atcelt pasūtījumu vai slēgt piekļuvi vietā, jo:


 
Atcelšana
 
Noteikumi un nosacījumi var mainīties, bet neattiecas uz esošajiem pasūtījumiem.Noslēdzot distances līgumu, patērētājam ir tiesības atteikties no preces 14 dienu laikā no preču saņemšanas laikā, ja nav vienošanās ar pārdevēju par ilgtermiņā.

Distances vienošanās - vienošanās starp patērētāju (PTAL 1. Panta 3. punkts) un pārdevējs (PTAL 1. Panta 5. punkts), vai pārstāvniecības pakalpojumi (PTAL 1. Panta 4. punkts), pamatojoties uz pārdevēja vai pārstāvja piedāvājuma adresēta vai pakalpojumus, izmantojot nav adresēts drukāts vai tipveida vēstules, kataloga, publicēts preses reklāmas, kas ir pievienots pie pasūtījuma kodu, tālruni, faksu, internetu, e-pastu, televīzijas, radio un citus līdzekļus nosūtīšanas un informācijas izplatīšana.


Kādos gadījumos, jūs nevarat izmantot atteikuma tiesības, noslēdzot distances līgumu?

Ja patērētājs nav vienojušās citādi ar pārdevēju, tad noslēgtu distances līgumu, patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības šādos gadījumos:


Atceries! Izmantot savas atteikuma tiesības, nelietojiet preces (izņemot preču pārbaudes darbu), jo tajā laikā ar īpašumtiesībām uz precēm Jūs esat atbildīgs par savu drošību un piemērotībuAtgriešanā

Saskaņā ar Eiropas tiesību aktiem par pirkumiem veikalā, pircējam ir tiesības atgriezt preci 14 dienu laikā (ne vēlāk) ietvaros.
 
Precei jābūt tādā pašā stāvoklī ar oriģinālo iepakojumu.
Ja iepakojums bojāts preces pārvadā - preces netiek pieņemtas atpakaļ.
 
Lai atgriezt produktu, vajāg aizpildīt tiešsaistes atgriešanas veidlapu. Tuvākajā nākotnē, mūsu operators sazināsies ar Jums pa e-pasta adresi.
 
Pircējs maksā visus izdevumus par preču atgriešanu atpakaļ, šīs izmaksas netiek atgrieztas, izņemot kļūdas pārdevēja vai preču defektu.
Iepakotiet kartīgi, lai nebojātu pie piegādes.
Nosūtot paku ar izsekošanas numuru, kas jāziņo pārdevējam, pēc pakas nosūtīšanas.
Pircējs ir pilnībā atbildīgs par preces atgriešanu un problēmu risinājumu ar piegadātāju.
 
Izpildamie lauki atgriešanas fomā:


 
Nauda tiks atgriezta 7 darba dienu laikā pēc preču saņemšanas. Summa tik atgriezta tādā pašā veidā, kā norēķinoties pirkšanas bridi.
 
 

Garantija
 

 
 
Jāatceras, ka garantijas nosacījumi nav piemērojami šādos gadījumos:
Dāvanu kartes
 
 
Dāvanu kartes var iegādāties dāvanu kartes sadaļā.
 
Minimālā summa € 1, maksimālā summa 1000 eiro.
 
Aizpildiet veidā dāvanu kartes, uzmanīgi ievadiet savu e-pasta adresi un adresāta e-pasta adresi. Pēc apstiprinot savu rezervāciju, Jūs var izvēlēties maksājuma veidu.
Pēc rīkojuma, uz e-pasta adresi, ko jūs norādījat, tik nosūtīts rēķin samaksāi (ja esat izvēlējies bankas pārskaitījumu).
Ja maksājums tika veikts iegādes brīdī (piemēram, PayPal), jūs saņemsiet apstiprinājumu iegādi.
Kad dāvanu karte ir samaksāta, saņēmējs saņems paziņojumu savā e-pasta adresi par  dāvanu kartes saņemšanas.
 
Dāvanu karte ir piemērota uz gadu, pēc maksājuma, un nevar tikt atgriezta.
Dāvanu sertifikātu var izmantot tikai pasūtīšanas procesa interneta veikalā sadaļā par pasūtīšanu / Apmaksa laikā.


Slēdzot distances līgumu jus varat izmantot atteikuma Tiesības ANO vienpusēji atkāpties nav līguma 14 kalendāro cenu līderis Laika Nr preces saņemšanas Dienas, ja neesat vienojušies ar pārdevēju pag garāku terminu.
 

 

Attālumi līgums IR vienošanās STARP PATĒRĒTĀJU ANO pārdevēju VAI pakalpojuma sniedzēju, pamatojoties UZ pārdevēja VAI pakalpojuma sniedzēja piedāvājumu ar adresēta VAI neadresēta iespieddarba, tipveida Vēstules, kataloga, prese publicētas Reklāmas, kurai pievienots pasūtījuma kupons Aktuāli, Telefona, faksimila, Interneta, elektroniskā pasta, Televīzijas, radio un citu Informācijas nosūtīšanas VAI pārraidīšanas līdzekļu starpniecību (PATĒRĒTĀJU Tiesību Aizsardzibas likuma 12.panta Pirmā Daļa).


Kuros gadījumos Jus nevarat izmantot atteikuma Tiesības, slēdzot distances līgumu?

 

Slēdzot distances līgumu atteikuma Tiesības jūs ar iespēju nevarat izmantot:
(Ja neesat ar pārdevēju vienojies citādi)

• ja ESAT iegādājies audioierakstu VAI videoierakstu, VAI Datorprogrammu ANO atvēris TĀ iepakojumu.
• ja jūs ar iespēju līgumu ESAT noslēdzis izsole.
• ja jūs ar iespēju iegādājaties lietas, Kas TIEK izgatavotas PĒC pasūtījuma VAI IR neatvietojamas, ARI TAS Ātri bojājas VAI IR Ātri izlietojamas (piemēram, mēbeles PĒC individuāla pasūtījuma).
• ja iegādātās preces VAI pakalpojuma cena IR atkarīga ne Finanšu svārstībām, Kuras pārdevējs nevar kontrolēt.
• ja jūs ar iespēju noslēdzat līgumu nominālvērtība pakalpojuma sniegšanu ANO pakalpojuma izpilde ar JŪSU piekrišanu IR sākusies pirms 14 cenu līderis termināls beigām, KĀ ARI pakalpojuma sniedzējs IR jūs ar iespēju informējis nominālvērtība atteikuma Tiesību izmantošanas neiespējamību.

 

Atcerieties! Atteikuma Tiesību izmantošanas termināls patērētājam IR Tiesības PRECI lietot tiktāl ciktāl TAS nepieciešams preces pārbaudei (tikpat Lielā Mera, CIK lai varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā Veikalā). Izmantojot atteikuma Tiesības, patērētājs IR atbildīgs pag preces lietošanu, Kas pārsniedz preces Pārbaudes nolūkam paredzēto, nominālvērtība tadu preces lietošanu atteikuma Tiesību izmantošanas termināls, Kas NAV savienojama AR Labas ticības principu, KA ARI pag preces Vērtības, Kvalitātes Un drošuma samazināšanos.